Dla prasy

PTASIA 6 POLISH FASHION concept store


Butik Ptasia 6 Polish Fashion Concept Store rozpoczął swoją działalność w kwietniu 2014 roku. Od tego czasu zdobył dużą grupę stałych klientek, które cenią butik za duży wybór ubrań (średnio około 900 sztuk na wieszakach), dobrą lokalizację w centrum miasta, miłą atmosferę oraz bezpretensjonalne podejście do mody. Na Ptasiej można znaleźć modę dla kobiet, reprezentowaną przez prawie 30 polskich marek.

Klientkami butiku są kobiety pełniące różne funkcje życiowe i zawodowe, ale mające jeden wspólny mianownik – dbałość o wygląd i przywiązanie do stylu. Nie podążają za tym, co aktualnie jest najmodniejsze, raczej same wyznaczają trendy w swoim środowisku. Do zakupów podchodzą bardzo racjonalnie, a ubranie to dla nich sposób wyrażenia własnej osobowości, a nie manifestacja statusu. Klientki Ptasiej 6 cenią sobie oryginalność, lecz równie ważny dla nich jest komfort zakupów. Lubią poczuć materiał, przymierzyć kilka, a czasami nawet kilkanaście ubrań przed zakupem tego jednego. Wybierając Ptasią 6, otrzymują lokalizację w samym centrum Warszawy, przestronny butik, w którym zachowane są proporcje przestrzeni lokalu i ekspozycji asortymentu. Klientka może skorzystać z fachowej porady obsługi Ptasiej 6 lub samodzielnie i swobodnie przeglądać ofertę butiku.

Od samego początku butikowi Ptasia 6 przyświecała idea, iż nie ma sensu oferować wzorów ubrań, których bardzo dużo jest już w internecie lub na targach modowych. Przy wyborze marek, butik kieruje się głównie tym, aby ubrania miały w sobie coś ciekawego, były kobiece, ale także tym, aby każda klientka czuła się w nich naturalnie i swobodnie. Jednym z celów butiku Ptasia 6 jest dobór oferty w taki sposób, aby była ona interesująca i atrakcyjna również dla kobiet, które dotychczas nie miały styczności z niezależną modą.

Nasza misją jest aby jak najwięcej Polek miało wyjątkowe ubrania do noszenia na co dzień.

Ptasia 6 znajduje się w samym centrum Warszawy, w historycznej osi saskiej vis a vis pałacu Lubomirskich. Korzystając z komunikacji miejskiej, najłatwiej dotrzeć do butiku, wysiadając na Placu Bankowym (metro Ratusz). Poruszający się własnym transportem mogą zaparkować na chodniku przed butikiem.

[thb_gap height=”30″]

Logo PTASIA 6


[thb_gap height=”50″]