brylove - polscy projektanci - butik ptasia 6 warszawa

Stylowe okulary na każdą okazję.

Jedną z najpopularniejszych marek okularów w Polsce jest marka Brylove, oferująca ponad 200 rożnych modeli „zerówek” i okularów przeciwsłonecznych. Gama okularów Brylove, ciągle się zmienia i jest zawsze zgodna z najnowszymi trendami. Wśród okularów Brylove znajdziemy wariacje na temat klasycznych modeli takich jak Aviator, Wayfarer lub „Lenonki”, są serie okularów inspirowane rożnymi epokami lub nawiązujące to do stylu okularów noszonych przez ikony mody. Oprawki brylove są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej lub wzorach takich jak np.: cętki.

Przy wyborze okularów nie warto kierować się jedynie modą, kluczowe jest aby okulary była dopasowane do twarzy, podkreślały jej atuty i ukrywały ewentualne mankamenty. Okulary muszą też harmonizować z kształtem głowy i do tego jeszcze być wygodne. Decyzji o zakupie okularów lepiej nie podejmować w pośpiechu i dobrze jest najpierw przymierzyć kilka lub kilkanaście par okularów. Ekspozycja Brylove na Ptasiej 6 obejmuje najczęściej około 80 różnych modeli i tu w komfortowych warunkach można wybrać fason, który najbardziej nam będzie odpowiadał. Okulary przeciwsłoneczne Brylove posiadają filtr UV 400 i oznaczenie CE informujące o pogodności z normami Uniii Europejskiej.

BRYLOVE

Do nie dawna uważano okulary za element nieoporządzany w stylizacji. Na okularach ciążyło wiele negatywnych stereotypów, dla mężczyzn bywały oznaką słabości a kobiety uznawały je za konieczność rujnującą urodę, w konsekwencji wiele osób decydowało się na operacyjną korektę wady wzroku lub szkła kontaktowe. Aktualnie jednak moda na okulary wróciła w pełnej chwale, czego najlepszym przykładem są bardzo popularne okulary „zerówki” przeznaczone dla osób nie mających wady wzroku.

Okulary stają się takim samy akcesorium jak pasek lub torebka przy czym ich siła oddziaływania jeśli chodzi o kreowanie wizerunku jest znacznie mocniejsza. Okulary to pierwszy element na jaki zwraca uwagę nasz rozmówca. Nasza twarz wysyła podświadomie wiele informacji o nas samych, wręcz mówi się że ktoś ma „charakter wypisany na twarzy”, a właśnie dzięki okularom możemy tę informacje częściowo zachować dla siebie lub zmienić.