Kąkol

KĄKOL

Wszystkie produkty, wychodzące spod naszej igły są wynikiem naszych synergicznych działań. Dwa różne charaktery, dwa odmienne temperamenty, co przekłada się na bardzo spójne projekty. Współpraca pozwala nam stworzyć rzeczy wyjątkowe, pozostające w naszej estetyce nawiązującej do klasyki, elegancji, kobiecości. Inspiracje pochodzą z różnych źródeł, ale zawsze czerpiemy wiedzę z podstaw dobrego krawiectwa, gdyż same jesteśmy krawcowymi. Tworząc projekt na papierze wiemy jakie zastosować techniki, aby ubranie idealnie pasowało i podkreślało, bądź czasem ukrywało szczegóły kobiecego ciała.

Niewątpliwą zaletą jest to, że każda klientka kupująca od nas ubrania jest traktowana indywidualnie. Patrzymy na jej figurę i oceniamy, co zrobić żeby ciuch, który jej się podoba leżał idealnie. W końcu przecież nie ma niewłaściwych figur – są tylko niewłaściwie dobrane ubrania! Jeśli komuś bardzo podoba się któryś z naszych projektów możemy go spersonalizować na życzenie klientki – wydłużyć/skrócić długość, użyć innego materiału, wstawić zaszewkę, dokonać przemodelowania. Wiedza i praktyka krawiecka jest tu nieoceniona.

[thb_gap height=”30″][thb_button caption=”KĄKOL – SKLEP PTASIA 6″ link=”http://sklep.ptasia6.pl/19_kakol” icon=”” color=”black”]