SUKIENKI

showroom sukienki

BLUZKI | BLUZY | KOSZULE

showroom bluzki bluzy koszule

TUNIKI

showroom tuniki

spódnice

showroom spodnice

płaszcze | żakiety | kurtki

showroom plaszcze zakiety kurtki

SPODNIE

showroom spodnie

legginsy

showroom legginsy

TORBY | AKCESORIA

showroom torebki akcesoria

PTASIA 6 | Butik | Showroom | Warszawa

Ptasia 6, nasza firma to przede wszystkim znajdujący się w centrum Warszawy butik, prowadzimy też sprzedaż internetową oraz działamy na zasadzie showroom dla współpracując z nami stylistów oraz presonal shoperów.

Zakupy w Butiku PTASIA 6 polscy projektanci

Kupując ubrania w naszym butiku mogą Państwo bez pośpiechu wybrać pasujące modele. Nasi asystenci sprzedaży służą poradą stylistyczną oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zwroty: Mogą Państwo zwrócić kupione w butiku ubrania w przeciągu 14 dni od daty zakupu. Aby dokonać zwrotu potrzebny będzie dokument potwierdzający dokonanie zakupu np: paragon, faktura, potwierdzenie płatności kartą. Zwracane ubrania nie mogą nosić śladów użycia oraz mieć wszystkie oryginalne metki. Zwrot płatności następuje poprzez wydanie karty podarunkowej o wartości równiej zwracanej kwocie. Kartę podarunkową można zrealizować w naszym butiku w przeciągu 6 miesięcy od jej wydania. Nie ma możliwości wypłaty gotówki z karty podarunkowej.

Reklamacje: Wszystkie oferowane w naszym butiku rzeczy są objęte rękojmią. Zgłoszenie reklamacyjne może być przekazane w dowolnej formie – mail, wizyta w butiku, ważne aby została wskazana podstawa reklamacji. Do przyjęcia zgłoszenia reklamacyjnego niezbędny jest dokument potwierdzający dokonanie zakupu np: paragon, faktura, potwierdzenie płatności kartą. Na zgłoszenie reklamacyjne odpowiemy w przeciągu maksymalnie 14 dni od jego zgłoszenia.

Zakupy w sklepie internetowym

Wszystkie rzeczy prezentowane na naszej stronie internetowej znajdują się w naszym butiku. Proszę pamiętać, że oferta sklepu internetowego to tylko część oferty butiku. Jeśli chcą Państwo kupić lub wypożyczyć w opcji showroom konkretną rzecz, której nie znaleźli Państwo na naszej stronie, to zawsze warto skontaktować się bezpośrednio z butkiem (733 874 609) aby upewnić się co do dostępności.

Zwroty: Mogą Państwo zwrócić każdą rzecz kupioną w sklepie internetowym Ptasia 6 w przeciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki. Aby dokonać zwrotu, należy odesłać do nas (Butik Ptasia6, ul. Ptasia 6, 00-138 Warszawa) zakupioną rzecz oraz wysłać informację o zwrocie na adres info@ptasia6.pl. Zwracany produkt musi być nieużywany, pozbawiony zapachu, czysty oraz z przyczepionymi metkami, a ponadto zapakowany w sposób zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Zwrócimy wszelkie koszty związane z zakupem w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania zwracanego towaru. Koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

Dostawa: Maksymalny czas przygotowania przesyłki to 3 pełne dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Prezentowane na stronie terminy dostaw to „przybliżone terminy dostaw” oferowane przez przewoźników. Rzeczy zamówione z opcją odbioru osobistego, należy odebrać w przeciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia. W wypadku gdy zamówiona w sklepie internetowym rzecz sprzeda się równolegle w sklepie stacjonarnym, zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani o zmianie dostępności towaru oraz zostaną Państwu zwrócone wszystkie koszty związane z zakupem.

Showroom Ptasia 6

Ptasia 6 Polscy Polscy Projektanci oferuję opcję showroom wszystkim współpracującym z nami stylistom. Wypożyczamy ubrania do sesji zdjęciowych, produkcji tv, blogów itp.

Odwiedzając showroom Ptasia 6 mogą Państwo zapoznać się z ofertą ponad 30 polskich marek oferujących szeroki wybór ubrań polskich niezależnych marek modowych.

Showroom: Wypożyczanie ubrań z butiku Ptasia 6 odbywa się wyłącznie przy akceptacji projektanta. Warunki wypożyczenia, w szczególności sposób rozliczenia wypożyczenia oraz okres jego trwania muszą być ustalone z danym projektantem. Showroom Ptasia 6 zwiera w imieniu projektanta umowę wypożyczenia, oraz weryfikuje stan zwracanych rzeczy.