Sklep polscy projektanci PTASIA 6

PTASIA 6 SKLEP POLSCY PROJEKTANCI

Ptasia 6 sklep polscy projektanci oferuje to co z punktu widzenia kupujących jest najbardziej pożądane w zakupach internetowych w połączeniu z zaletami zakupów w butikach stacjonarnych. Wszystkie ubrania prezentowane w sklepie internetowym Ptasia 6, znajdują się fizycznie w butiku stacjonarnym. Odwiedzając stronę internetową, kupujący mogą zorientować się czy poszukiwane przez nich ubrania dostępne są w butiku. Klienci mogą następnie odwiedzić Ptasia 6 sklep polscy projektanci aby obejrzeć i przymierzyć wybrane ubranie. Ten sposób oferuje zalety zakupów w sklepie internetowym takie jak, możliwość zapoznania się z ofertą w dowolnym czasie oraz wygodę w podejmowaniu wyborów. Kontynuując zakupy w Ptasia 6 sklep polscy projektanci, klienci unikają sytuacji, w której poświęcają czas na dojazd do sklepu po to tylko aby zorientować się, że poszukiwane przez nich ubranie jest niedostępne, potrzebują również mniej czasu na podjęcie decyzji gdyż częściowo dokonali już wyboru na stronie sklepu internetowego. Będąc na miejscu mogą obejrzeć wybrane rzeczy na żywo co ma ogromne znaczenie, szczególnie przy zakupie ubrań. Dopasowanie ubrania do sylwetki, jakość i struktura materiału oraz solidność wykonania to jedne z najważniejszych czynników decydujących o zakupie, których oceny można dokonać bezpośrednio przed zakupem jedynie w sklepie stacjonarnym.

Na miejscu również, można skorzystać z pomocy doświadczonych asystentów sprzedaż, którzy pomogą w wyborze ubrania, zarekomendują dodatki lub udzielą informacji o projektancie. Dodatkową zaletą tego sposobu kupowania jest to że to klient decyduje ile czasu i kiedy poświeci na wybór ubrania, ale gdy już podejmie decyzję to może natychmiast cieszyć się z zakupu.

Z kolei osoby preferujące zakupy wyłącznie przez internet, również mają do swojej dyspozycji wiele dodatkowych udogodnień nie dostępnych w sklepach wyłącznie internetowych. Ponieważ ubrania dostępne na stronie internetowej znajdują się równocześnie w Ptasia 6 sklep polscy projektanci, wysyłka następuje maksymalnie w przeciągu 2 dni roboczych od zamówienia. Istnieje możliwość otrzymania telefonicznie lub drogą mailową uzupełniających informacji na temat wybranego produktu, takich jak dodatkowy wymiar lub zdjęcie. Na miejscu oferujemy również możliwość odbioru, zwrotu lub zamiany zamówienia.

SKLEP ONLINE PTASIA 6

BLUZKI

TUNIKI

SPODNIE

SUKIENKI

KUP ONLINE

PARTNERZY

butik polscy projektanic - partnerzy Syfon Studio
butik polscy projektanic - partnerzy Femi
butik polscy projektanic - partnerzy Futu
butik polscy projektanic - partnerzy Hedonist
butik polscy projektanic - partnerzy Miumag
butik polscy projektanic - partnerzy Szafagra
butik polscy projektanic - partnerzy Streeters
butik polscy projektanic - partnerzy Mess
butik polscy projektanic - partnerzy THE NEW LOOK

 

butik polscy projektanic - partnerzy Insider