Design After Party – impreza po otwarciu PTASIA 6

Design After Party – impreza po otwarciu butiku Ptasia 6.

Za nami pierwszy dzień handlowy butiku Ptasia 6. Na klientów czekało, wiele atrakcji takich jak specjalne oferty od projektantów, premierowe kolekcje, możliwość spotkania z autorami kolekcji przy lampce wina.

Przez sklep przewinął się prawdziwy tłum ludzi i znakomita większość odwiedzających wyszła z zakupami. Wszyscy, którzy odwiedzili butik Ptasia 6 w dniu jego inauguracji otrzymali również zaproszenie na wieczorne after party w najmodniejszym klubie Warszawy – Delite. Dodatkową atrakcją dla miłośników mody i nocnego życia był konkurs na najbardziej stylowe strój imprezowy a wygrania były karty podarunkowe do zrealizowania na Ptasiej 6. Aby wziąć udział w konkursie należało zrobić sobie zdjęcie na ściance, które następnie było umieszczane na fan page klubu. O wyborze najlepszej „imprezowej stylówki” decydowali sami uczestnicy glosując za pomocą lajków.

Jaki widać na zdjęciach goście dopisali, a imprez trwała do białego rana. Dla nas była to długo oczekiwana chwila wytchnienia po prawie rocznych przygotowaniach do otwarcia butiku. Miesiące spotkań z projektantami, architektami, budowlańcami, informatykami zakończone. Ufff.