POLSCY PROJEKTANCI MODY NA PTASIA 6

aleksandrakmiecik - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
annabartula - polscy projektanci - butik ptasia 6 warszawa
thebowbowties - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
bucle - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy projektanci - cocoon - butik ptasia 6 warszawa
como - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
drochlinska - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy-projektanci-eva-grygo-butik-ptasia6
ewa lukawska - polscy projektanci butik ptasia 6 warszawa
more - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
mellody - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy-projektanci-mrovca-butik-ptasia6
smoof loco - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy-projektanci-sara-von-stiner-butik-ptasia6
polscy-projektanci-the-same-butik-ptasia6
true color - polscy projektanci - butik ptasia 6 warszawa

Polscy projektanci mody i ich marki modowe, z którymi współpracujemy reprezentują bardzo dynamicznie rozwijające się zjawisko tworzenia mody w kontrze do masowej oferty sklepów sieciowych. Młodzi polscy projektanci kreują modę niezależnie od aktualnie obowiązujących trendów, a jedynym ich wzorem jest własna wizja, poczucie estetyki oraz indywidualnie interpretowana potrzeba klienta. Polscy projektanci z Ptasiej 6 to mikro firmy, w których nierzadko aspekt dochodowy działalności ustępuje pasji do mody i chęci artystycznej ekspresji. Wszystkie ubrania odszywane są w Polsce, w lokalnych zakładach krawieckich lub tworzone od wizji z rysunku do gotowego ubrania bezpośrednio przez samego projektanta.

Wybierając polskich projektantów, z którymi chcemy nawiązać współprace bierzemy pod uwagę wiele kryteriów. W pierwszej kolejności oceniamy walory estetyczne kolekcji, w szczególności jej oryginalność, funkcjonalność i stopień w jakim odpowiada na zapotrzebowania klientów. Następnie analizujemy projekty pod względem dopasowania ich do oferty pozostałych marek już znajdujących się w butiku.

Zależy nam aby oferta polskich marek znajdujących się na Ptasiej była szeroka, ale z zachowaniem spójności. Dbamy również o to aby między kolekcjami poszczególnych projektantów nie było zbyt dużych różnic w poziomie cen. Kolejnym etapem, jest ocena jakości wykonania kolekcji, najczęściej następuje to w trakcie spotkania z projektantem, na którym prezentuje on wybrane ubrania z kolekcji. Zwracamy uwagę na jakość użytych materiałów, sposób wykończenia oraz detale.

Większość polskich projektantów znajdujących się na Ptasiej 6 współpracuje z butkiem od momentu jego powstania w 2014 roku. Aktualnie w butiku można znaleźć ubrania następujących polskich projektantów:

Brylove, Candy Floss, Cochara Matera, Cocoon, Confashion, Deep Trip, Dorota Tomaszewska, Dorothe, Drunklegends, Eva Grygo, Horror! Horror!, House of Fluff, Jagoda Kursa, Kąkol, Magda Hasiak, Mamapiki, Smoof Loco, Sara von Stainer, Szyjemy Sukienki, Tabanna,

Część oferowanych w butiku ubrań znajduje się również w sklepie internetowym Ptasia.