POLSCY PROJEKTANCI MODY NA PTASIA 6

aleksandrakmiecik - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
annabartula - polscy projektanci - butik ptasia 6 warszawa
thebowbowties - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
bucle - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy projektanci - cocoon - butik ptasia 6 warszawa
como - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
drochlinska - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy-projektanci-eva-grygo-butik-ptasia6
ewa lukawska - polscy projektanci butik ptasia 6 warszawa
more - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
mellody - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy-projektanci-mrovca-butik-ptasia6
smoof loco - polscy-projektanci - butik ptasia 6 warszawa
polscy-projektanci-sara-von-stiner-butik-ptasia6
polscy-projektanci-the-same-butik-ptasia6
true color - polscy projektanci - butik ptasia 6 warszawa

Polscy projektanci mody i ich marki modowe, z którymi współpracujemy reprezentują bardzo dynamicznie rozwijające się zjawisko tworzenia mody w kontrze do masowej oferty sklepów sieciowych. Młodzi polscy projektanci kreują modę niezależnie od aktualnie obowiązujących trendów, a jedynym ich wzorem jest własna wizja, poczucie estetyki oraz indywidualnie interpretowana potrzeba klienta. Polscy projektanci z Ptasiej 6 to mikro firmy, w których nierzadko aspekt dochodowy działalności ustępuje pasji do mody i chęci artystycznej ekspresji. Wszystkie ubrania odszywane są w Polsce, w lokalnych zakładach krawieckich lub tworzone od wizji z rysunku do gotowego ubrania bezpośrednio przez samego projektanta.

Wybierając polskich projektantów, z którymi chcemy nawiązać współprace bierzemy pod uwagę wiele kryteriów. W pierwszej kolejności oceniamy walory estetyczne kolekcji, w szczególności jej oryginalność, funkcjonalność i stopień w jakim odpowiada na zapotrzebowania klientów. Następnie analizujemy projekty pod względem dopasowania ich do oferty pozostałych marek już znajdujących się w butiku.

Zależy nam aby oferta polskich marek znajdujących się na Ptasiej była szeroka, ale z zachowaniem spójności. Dbamy również o to aby między kolekcjami poszczególnych projektantów nie było zbyt dużych różnic w poziomie cen. Kolejnym etapem, jest ocena jakości wykonania kolekcji, najczęściej następuje to w trakcie spotkania z projektantem, na którym prezentuje on wybrane ubrania z kolekcji. Zwracamy uwagę na jakość użytych materiałów, sposób wykończenia oraz detale.

Większość polskich projektantów znajdujących się na Ptasiej 6 współpracuje z butkiem od momentu jego powstania w 2014 roku.

Część oferowanych w butiku ubrań znajduje się również w sklepie internetowym Ptasia.