polscy-projektanci-eva-grygo-butik-ptasia6

EVA GRYGO to marka, która łączy minimalistyczne formy i modernistyczne elementy w sylwetce. Styl kobiety nowoczesnej, pewnej siebie i niezależnej.

EVA GRYGO

Kolekcje wyróżniają proste sylwetki, oraz oryginalne połączenia wysokiej jakości materiałów, nadające minimalistycznym fasonom unikatowego wyglądu. Kolekcje w krótkich seriach i limitowanych edycjach, więc możesz mieć pewność, że będą unikalne.

EVA GRYGO FILOZOFIA MARKI

po pierwsze, tworzyć ubrania z dbałością o detale i z najwyższej jakości tkanin. Po drugie, które w nowoczesny sposób podkreślają nasz indywidualizm i osobowość.
Każdy dzień warto celebrować dobrym ubiorem, w którym czujemy się wyjątkowo zawsze i wszędzie.

NOWOCZESNY STYL. MINIMALISTYCZNY DESIGN

Ubrania marki Eva Grygo łączą klasykę i minimalizm z modernistycznymi elementami. Tworzą nowoczesny styl dla kobiet świadomych siebie i niezależnych.

JAKOŚĆ

Starannie dobrane materiały najwyższej jakości, dopasowany krój oraz precyzyjne wykończenie każdego ubrania.
Dzięki temu pozwalają dłużej cieszyć się noszonym ubiorem i czuć się stylowo na co dzień i w każdej sytuacji.

SLOW FASHION

Eva Grygo tworzy kolekcje zgodnie z filozofią Slow, gdzie mniej znaczy więcej.
Dobrze skrojone ubranie z wysokiej jakości materiałów, podkreślające naszą osobowość to najlepsza inwestycja w styl.

MADE IN POLAND, FAIR TRADE

Proces produkcji odbywa się z Polsce w kameralnej pracowni krawieckiej przez lokalnych mistrzów krawiectwa. Jak również, zgodnie z zasadami fair trade.

Projektantka Eva Grygo zdobywała wiedzę w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Swój warsztat modowy szlifowała w Londynie podczas współpracy z brytyjskimi projektantami.
Koncepcyjne podejście do mody, nowatorskie rozwiązania oraz minimalistyczny design zostały docenione na pokazach m.in. Fashion TV w Londynie. Jak również podczas pokazów na Oxford Fashion Week oraz AFW London. Od 2011 roku projektantka regularnie współpracuje z brytyjskim TOP MODEL.

W Polsce projektantka pokazywała kolekcje podczas Mercedes Benz Fashion Weekend oraz Warsaw Fashion Street w ciągu ostatnich lat. W roku 2013 Eva Grygo zdobyła nagrodę główną w konkursie New Look Design 2013. Dodatkowo otrzymała wyróżnienie od Bianci Cimmota Lami z włoskiej akademii mody Koefia.
W 2014 roku projektantka została laureatką ‚Win the Future’ Art Couture Foundation. Projekt był organizowany we współpracy z Federation francaise de la Couture (Paris Fashion Week).