SUKNIE ŚLUBNE

POLSCY PROJEKTANCI

W naszym butiku możesz obejrzeć, przymierzyć i zamówić sukienkę ślubną marki “Szyjemy Sukienki”.

Umów się na indywidualne spotkanie jeśli życzysz sobie aby nasz konsultant był tylko do Twojej dyspozycji lub wpadnij niezapowiedziana i sprawdź jak wyglądałabyś w sukience ślubnej Szyjemy Sukienki

BUTIK PTASIA 6, ul. Ptasia 6 w Warszawie

SUKNIE ŚLUBNE SZYJEMY SUKIENKI

Przygotowania do ślubu to okres poszukiwań wielu elementów, które pewnego, ważnego dnia mają złożyć się w idealną całość. Jednym z nich, szczególnie ważnym dla panny młodej, jest dobór kreacji na ten szczególny dzień. Jeśli chcesz wyglądać olśniewająco, ale też nieszablonowo warto rozważyć suknie ślubne od polskich projektantów.

W Polsce aż roi się od salonów sukien ślubnych. Znajdziemy je w dużych i małych miastach, a nawet na ich obrzeżach, gdzie królują hale targowe rodem z Azji. Taką sytuację w dużej mierze wymusiła polska kultura ‘ślubna’, której główne założenie to hasło ‘zastaw się, a postaw się’. Ma być na bogato albo wcale.

Z tego względu salony sukien ślubnych oferują głównie najczęściej wybierane i najbardziej okazałe kroje sukien, czyli ‘księżniczki’ lub ‘syreny’. Z podobnego powodu salony sukien ślubnych są przepełnione, klientki są w nich obsługiwane na szybko i często po kilka jednocześnie. Zdarza się również, że na miejscu możemy zobaczyć tylko okrojony fragment oferty salonu, a nasza wymarzona kreacja znajduje się w katalogu i nie możemy jej przymierzyć. W takich warunkach trudno o przemyślane zakupy i pełną decyzyjność.

Konkurencją dla oferty wyżej wymienionych salonów są suknie ślubne polskich projektantów. Z reguły tworzą oni ubrania, które mają być czymś więcej niż tylko ładnym kawałkiem materiału. Tak jest również w przypadku dostępnej w butiku Ptasia 6 marki „Szyjemy Sukienki”. Szyjemy Sukienki przygotowują ofertę dla silnych kobiet, które wiedzą czego chcą, znają swoją wartość i nie godzą się na przeciętność. Jest to alternatywa ceniąca piękno, unikatowość, ale też wygodę i oryginalność. Marka silnie związana z Warszawą, wyraża się przede wszystkim poprzez wysoką jakość lokalnej produkcji i chwali się kunsztem krawieckim oraz wykorzystaniem materiałów najwyższej klasy.

W butiku Ptasia 6 możemy liczyć na dyskrecję i pełne zainteresowanie klientem. Nasza oferta jest znacznie zawężona, w porównaniu do klasycznego salonu ślubnego, jednak wszystkie propozycje są spójne i prezentują określony styl. Sukienki ślubne polskich projektantów jakie można kupić w butiku Ptasia 6 to w tym momencie wyłącznie oferta marki „Szyjemy Sukienki”.

Zwrot ku wysmakowanym uroczystościom ślubnym zmienił również trendy w ubiorze. Biesiadne wesela straciły na popularności szczególnie w dużych miastach. Tutaj modny stał się powrót do korzeni i przyjęcia w stylu rustykalnym. Organizuje się również wystawne imprezy, ale w takim wypadku duży nacisk nałożony jest na wysmakowany i harmonijny styl. Minimalizm lub artystyczny nieład z jednym, dominującym kolorem lub motywem to w tej chwili przeważający kierunek.

W ten nurt wpisują się również suknie ślubne od polskich projektantów w tym marki „Szyjemy Sukienki”. To właśnie u nich znajdziemy delikatne, zwiewne sukienki, do których wkomponuje się wianek z dzikich kwiatów. To polscy projektanci przełamią klasyczny krój i biel deseniami w mocnych barwach. Próżno tu szukać sztywnych gorsetów czy stelaży. Częściej odnajdziemy kreacje, które z chęcią założyłybyśmy na letnią imprezę na plaży, aby poczuć się seksownie i zniewalająco. To właśnie dzięki polskim projektantom panna młoda poczuje się wyjątkowo, niebanalnie i swobodnie. Po prostu sobą!

szyjemy-sukienki-polscy-projektanci-butik-ptasia-6-warszawa-1-2

Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą sukienek Szyjemy Sukienki

W Butiku PTASIA 6 można zamawiać suknie ślubne szyte na miarę oraz wszystkie pozostałe sukienki.

ul. Ptasia 6 w Warszawie

Czynne:

pon-pt 11-19

sob 10-15

tel: 733 874 609

możliwość płacenia kartą