THE BOW BOW TIES – muszki drewniane

Muszka męska to element stroju, który pojawił się jako dodatek do codziennej stylizacji w XVII wieku. W tamtym okresie muszki nie odznaczały się jakąkolwiek wykwintnością a to za sprawą tego, że były po prostu wygodnym elementem garderoby dla każdego mężczyzny.

Prawdziwy rozkwit tego niedocenianego detalu przypada na czasy panowania królowej Wiktorii, kiedy to męskie muszki stały się odznaką elegancji i ogromnej klasy. Najczęściej stosowane były na dworach królewskich oraz przy spotkaniach formalnych. Zapomniane i niedoceniane we współczesnych czasach ponownie przeżywają rozkwit ale już w znacznie innej odmianie takiej jak muszki drewniane.

muszki drewniane

Firma The Bow Bow Ties stworzyła zupełnie nowe muszki drewniane na miarę wymagań współczesnego mężczyzny. The Bow Bow Ties to rodzinna firma, która prężnie rozwija się na rynku modowym od 2014 roku. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim bardzo dobrym tworzywom z których wykonują swoje produkty oraz niezwykłej dokładności, gdyż ich arcydzieła to produkcja ręczna.

Specjalność The Bow Bow Ties to przede wszystkim muchy drewniane. Firma nastawiona jest głównie na męskie grono odbiorców i jak widać to świetny pomysł gdyż mężczyźni, Ci dorośli i Ci mali uwielbiają ich muszki. Autorskim projektem firmy są muszki drewniane, które nadały nowego znaczenia tym tradycyjnym, stając się równocześnie hitem ostatnich sezonów. Produkowane ręcznie z drewna jesionu, wenge i mahoniowego, dodatkowo w znakomity sposób obrabiane. Dostępność wzorów jest bardzo duża więc każdy dżentelmen znajdzie swój ulubiony i niepowtarzalny. A jeśli żaden nie przypadnie do gustu to nie będzie problemem, gdyż istnieje możliwość personalizacji wzoru. Firma stawia przede wszystkim na klientów, dlatego też słucha każdej możliwej sugestii by dogodzić każdemu. Oprócz muszek drewnianych, marka ta ma w swojej ofercie męskie atrybuty dobrego stylu takie jak muchy materiałowe, krawaty a także poszetki. Wszystkie w kultowych wzorach i kolorach a więc indywidualność gwarantowana! Na pewno dzięki firmie The Bow Bow Ties można stworzyć fantastyczny zestaw, podkreślający walory stylizacji na każdą okazję nie tylko tą oficjalną ale jak najbardziej także codzienną.

Bow Bow Tie